Plavby lodí a zkušenosti klientů

Vložit recenzi

Podělte se s ostatními zákazníky o své zážitky a pomozte tak ostatním v rozhodování. Celkem zde naleznete 115 příspěvků.

Krásná plavba

Jitřenka Obralová, 03.11.2019

Vyplutí z New Yorku senzační a přímý let z Prahy také. Prodloužily jsme si pobyt v New Yorku o 3 dny stihly jsme toho hodně i let helikoptérou - doporučujeme. . Plavba byla příjemná a počasí nám přálo. Byla to naše již 11 plavba a v únoru máme další. Doporučuji všem jsou to ty nejkrásnější dovolené.

MSC Musica-říjen 2019

Petr Švamberg, 29.10.2019

MSC Musica je prostě jinde. V čem? Na této lodi jsem na jakékoliv přání dostal vždy kladnou odpověď. Samozřejmě podle citátu "Děti není třeba vychovávat, stačí se slušně chovat, děti se přidaj" se dá zařídit opravdu ledacos. Proto velké poděkování FnB Manager, Hotel Director, Event Manager, Lead Sommelier a všem ostatním. Opět klapla balkonovka na zádi. Příjemně potěšil ship credit na nějaký ten šoping. Objednávková sushi restaurace je na Musice vysoký nadstandard. Personál na barech si mě moc dobře pamatoval, takže spolupráce probíhala na 1*. Seznámil jsem se také s několika úplně novými cestujícími, kteří měli ještě tu morálku takovou nezkaženou. Okamžitě jsme to začali napravovat a byla to skvělá zpětná vazba (doufám). Fajn lidičky, děkuju vám. Na plavbě jsme navštívili tři středomořské sopky. Etnu, Vesuv a především Stromboli. Ta se po sedmi měsících probudila k životu a při našem večerním průjezdu svými gejzíry lávy rudě ozářila temnou oblohu. Neexistuje fotoaparát či kamera, která by tohle dokázala naplno zachytit. Pro nás jednoznačně nejemotivnější zážitek. No jestli ještě někdy popluju na lodi jako pasažér, bude pro mne MSC Musica v preferencích stát opravdu hodně vysoko. A jedno rozlučkové video na konec :). Odkaz na video: plavba s MSC Musica

Poděkování

Mgr. Andrej Stano, 27.09.2019

Panu Jakubovi moc děkujeme.Plavba byla velice nádherná . Služby,luxus a vše na 150% Zážitek ,který byl jak sen z pohádky. Dal bych vic fotek ,ale jde jen 6 ….. nedá se to popsat .To musíte zažít. Byl to jiný svět. Přítelkyně se citila jak princezna. V přistavu pak vylety po okolí . Taxi a vše dostupne u lodi. ALL inklusive perfektní. Vše bylo k dispozici. Denně uklizené pokoje,čisté ručniky …… Jakube moc děkujeme a určitě si zas něco vybereme a na delší plavbu...

MSC Musica-Mediterranean srpen-září 2019

Petr Švamberg, 18.09.2019

Velké poděkování posílám panu Jakubu Quaiserovi za bleskový booking!! Jakube dobře jsi věděl jak MOC je pro mne přesně tento termín na této lodi důležitý a skvěle jsi to pohlídal!! Navíc opět zafungoval u MSC guarantee a tak jsem za cenu vnítřní bella dostal balkon fantastica přímo na zádi takže supr výhled. Moc jsem si plavbu užil. MSC Musica letos oslavila 13 let plavby. Je to znát a připravovaný repas je opravdu potřeba. Strávil jsem na ní asi dva měsíce na několika přeplavbách a zažila toho opravdu hodně. Z posádky z té doby už na lodi není nikdo. Někteří povýšili na třídu Meraviglia a Seaview, nebo dostali rozum a vrátili se domů ke svým rodinám. Kapitán Raffaele Russo (opravdu renesanční člověk) přešel na MSC Magnifica. Nová posádka se přesto snaží dodržet kvalitu a atmosféru na kterou jsme u MSC zvyklí. Přesto začínám mít pocit, že plavbu si dnes může za pár euro koupit opravdu každý a MSC by možná mělo nastavit apoň nějaký standart pro chování některých pasažérů vůči posádce. U Norwegian to funguje skvěle :) Na plavbě jsem navštívil několik pro mne nových přístavů a moc jsem si je užil. Všude také přálo počasí s teplotami kolem 30°C. Nové MSC megačluny jsou sice fajn, ale nejvíce mi vyhovuje tahle menší třída. A to je taky jeden ze dvou důvodů, proč si jí dám příští měsíc ještě jednou a naposled. Druhý důvod je čistě soukromý :)

MSC Seaview-Mideterranean 2019

Petr Švamberg, 18.07.2019

Především velké poděkování dvěma skvělým delegátkám Elišce a Anet! A samozřejmě omluva, že jsem nestíhal "třídní schůzky" ani večeře v závodní jídelně :) Jakube musíš být velmi šťastný člověk, když máš okolo sebe tak fajné lidičky! A něco o lodi? Pokud se někdo rozhoduje vyzkoušet nové kolosy od MSC, pak Seaview jednoznačně drtí třídu Meraviglia, a zřejmě bude více pasovat mladší generaci. Na Seaview nefuguje pouze jedna věc a to výtahy. Jejich kapacita a rozmístění je velmi nešťastně řešeno. Pár drobností jsem si doladil po telefonu nebo na recepci. Opět se mi potvrdilo, že i zde je třeba vědět, koho a kdy "obtěžovat" se svým požadavkem. Ale jinak vše funguje skvěle. Vezmu to od vrchu. Nádherný aquapark a hned vedle krytý bazén s příjemným barem a klidovou zónou. Skvělé místo pro rodiny s dětmi. Na 19té palubě navazuje výborně zásobený bar s panoramatickým výhledem do přístavů a na solární grilovačku u bazénu na 16té palubě. Teď o prázdninách je na co se dívat. Na stejné palubě na přídi jsem navštívil čtyři objednávkové restaurace. Naprostá špička u MSC. Jen je třeba trošičku víc rozehřát kreditku. Bufík na osmičce je klasika s velmi rychlou obsluhou. Spokojenost. Na čem se ale vůbec nešetřilo, jsou zvukové aparatury a nástrojovka v klubech a na velkých scénách. Především v nádherném atriu, které strčí do kapsy i promenádu na Meraviglii. Škoda jen že někteří italští zvukaři dostali tuhle práci zřejmě za službu u dělostřelctva. Naštěstí se to týkalo jen několika klubů na 7mé palubě. Ještě více se investovalo do kamerového systému. Kamer je na lodi 1300 a snad neprozradím tajemství, když řeknu, že kamery nejsou určeny k bezpečnosti, ale ke špiclování posádky a cestujících. Chvilku trvalo, než jsem vychytal několik slepých míst :) Jestli si dopřeju někdy v budoucnu tuhle loď, tak určitě na přeplavbu na 3týdny. Nejbližší se nabízí Brazílie za skvělou cenu. Nebudu muset řešit žádné zastávky a výlety v přístavech, jen si užiju dny na moři a vše co Seaview nabízí. Těd se ale těším zpět na nej nej klasiku MSC Musica :)

MSC Seaview - plavba po Středomoří

Dana Krejčířová, 15.07.2019

Další úžasná dovolená za námi...Jménem našeho početného kolektivu chci opět poděkovat Jakubovi za zprostředkování nádherné dovolené po Středomoří. Velký dík patří také Elišce a Anetě. Vše opět dokonale zorganizované; počínaje naším odjezdem z Brna (Prahy), ubytování na lodi, program, počasí nám také přálo (někdy až moc) a příjezd do Brna (Prahy). Už plánujeme další dovolenou a těšíme se. Ještě jednou velké díky. Dana Krejčířová

MSC Preziosa-Grand Voyage-Atlantic 2019

Petr Švamberg, 21.05.2019

Plavbu jsem vybral ze dvou důvodů. Skvělá cena za kterou bych rád poděkoval panu Jakubovi Quaserovi. Mnoho zastávek jako Southampton, Cadiz, Vigo, Brest nebo ostrov Guernsey kde jsem ještě nebyl a kam se rád vrátím. Báječným bonusem pak byla po dlohé době pořádná větrná smršť, kdy vodní tříšť dosahovala nad můstek a venkovní paluby byly uzavřeny. Byl jsem zrovna na večeři v Galaxy restauraci na 16té palubě a byla to opravdu nádherná podívaná. Opět jsem měl pocit, že jsem skutečně na moři :) Občas v recenzích čtu, že host měl nějaký problém a na recepci se jej nepodařilo vyřešit. Snad neprozradím tajemství, když napíšu, že recepce problém neřeší pouze posouvá. Proto je mnohem lepší, vyhledat rovnou manežera části, kde problém vznikl. Pokud je problém zásadní, jako například pokud v televizi na 186ém kanálu vypadává zvuk, je nejlepší kontaktovat přímo hotel directora :) Z vlastní zkušenosti vím, že čím jde člověk výš, tím rychleji a efektivněji je problém vyřešen. Přesto jsem měl pocit, že na Preziose panuje velmi odlišná atmosféra oproti těžké pohodě jako na Magnifice, Musice nebo Divině. Důvod je jednoduchý. Preziosa je orientovaná na silně konzervativní východoněmecký-východoevropský trh. A když se polovina pasažérů celou cestu tváří, že jsou na dovolené za trest a mluví nesrozumitelným jazykem, ani ta nejlepší posádka, která se stále usmívá, ikdyž pracuje 14hodin denně, s tím nic neudělá. O to víc jsem měl možnost dostat se k posádce opět blíž, nahlédnout do zákulisí a bylo to řekněme velmi poučné a inspirativní.

Karibik s J&M podruhé.

Hana Sojková, 28.04.2019

Ráda bych připsala několik slov k plavbě, která proběhla v minulém měsíci.Bylo nám celkem jedno kam to bude, podmínky byly:2 týdny na lodi MSC Preziosa v Karibské oblasti.Od cestovní kanceláře jsme dostaly tip na nejvýhodnější plavbu v akci, zajištění letecké dopravy s přestupy a tipy k výletům.To, že má pan Quaiser prakticky osobní přístup ke klientům-na to si člověk rychle a rád zvykne.Tentokrát plavba proběhla bez chyby s výjimkou dopravy přes Paříž-tam je třeba být ve střehu.Loď je báječná, počasí nezklamalo, co si více od dovolené přát.A protože se mi to všechno moc líbilo-v říjnu se s J&M vydám znovu, tentokrát jen krátce po Evropě na další z flotily MSC lodí.Jakube díky:-)

Karibik s MSC Divina

Lucie Šemberová, 13.03.2019

Byla to sice moje pátá plavba, ale první se společností MSC a navíc zprostředkovaná kanceláří JM cruise. Vše bylo zařízeno perfektně a za výbornou cenu! Plavba byla naprosto skvělá, ale popravdě jsem nezažila plavbu Karibikem, která by taková nebyla:-) Restaurace na velmi dobré úrovni, vybavení i úklid perfektní jako na jiných lodích. Zde byl jen trochu slabší večerní program v divadle, ale vynahradila to vysoká úroveň jazzového baru. Obecně mezi MSC a Norwegian není moc rozdílů, vše je velmi podobné - jen Norové to mají maličko dotaženější v některých detailech, ale MSC teď mělo zase mnohem lepší cenu.

MSC Divina Miami, ABC, Jam, Mex 2019

Petr Švamberg, 25.02.2019

"Evropa je v rozkladu" :) Na tuhle větu nejslavnějšího detektiva Nicka Cartera z neméně slavného filmu si vždy vzpomenu, když se vrátím z dovolené na západní polokouli. Velké poděkování posílám delegátům Míše a Jakubovi. Bylo nám velkým potěšením strávit s vámi báječnou dovolenou a dokonce oslavit moje narozeniny přímo na palubě. Poloha hotelu na Miami Beach, který vybrali neměla chybu a tradiční festival, který v okolí probíhal, byl báječný bonus. V USA skvěle funguje uber, takže celé Miami se dá objet doslova za pár dolarů. Jen je čím dál obtížnější domluvit se anglicky. Daleko praktičtější je španělština. Na MSC Divina panuje mírně odlišná atmosféra než na lodích v Evropě. Společnost MSC se v Karibiku snaží čelit velké konkurenci kvalitou a velkým výběrem nápojů a především vysokou kvalitou objednávkových restaurací na 15 a 16 palubě. I bufetová nabídka docela drží krok. Na návštěvu závodní jídelny na páté palubě jsem nenašel čas a odvahu. Stačilo vyprávění spolucestujících :) Večery raději trávím na venkovní palubě u bazénu se sklenkou kvalitního míchaného drinku a pozorováním západu slunce, než nudou v podpalubí. A co samotný Karibik? Pár obrázků vydá za tisíc slov a proto raději přiložím video z minulé plavby na MSC Divina:
Video I. - MSC Divina
Video II. - MSC Divina

Dubaj-Abu Dhabi-Sir Bani Yas-Doha-Bahrain

František Rybecký, 13.02.2019

Ahojte Dovolenkári, zažil som neopísateľnú dovolenku "ten krát po prvé" ktorým bola lod MSC-Cruise okolo Dubaja... Keď, chceš zažiť niečo nové, plaviť sa v hotely na mori, každé ráno v inom prístave tak nevahaj... FR

Plavba západ. Karibik,leden 2019

Eva Faltýnková, 12.02.2019

Chcem sa podeliť o svoje dojmy z plavby,nakoľko sme boli 1x a nevedeli sme čo nás čaká.Od začiatku cesty už z Prahy prebiehalo všetko v časovej pohode až do Miami a späť. Od prvého dňa sme si všetko naplno užívali,všetky výlety,ktoré sme absolvovali,Miami,loď, za 14 dní sme mali úžasne veeeľa zážitkov a určite ešte nejakú plavbu dáme. Výhoda je,že vidíte veľa miest a získate prehľad o ostrovoch.Tak aj my máme z týchto ostrovov min. jeden,kam sa ešte radi vrátime.Takže takúto dovču vrelo doporučujeme! Loď bola MSC Divina,všetko na úrovni,jedlo,pitie,zamestnanci na lodi,program.... veľmi pekná dovolenka.Ďakujeme a určite ešte niekedy!

MSC Divina - plavba po Karibiku

David Frank, 11.02.2019

V lednu jsme se vydali již na naši třetí plavbu a opět jsme si zvolili pro naši dovolenou cestovní kancelář J&M Cruise. Po předchozích výborných zkušenostech s touto CK byla naše volba jasná. Již na letišti v Praze, po setkání s mnoha známými tvářemi z předešlých plaveb, jsem byli příjemně naladěni. Let přes Londýn do Miami proběhl bez komplikací. V Miami jsme strávili 2 noci v příjemném hotelu na Ocean Drive v blízkosti Miami Beach. Třetí den jsme se nalodili na naši loď. Na Divině jsme byli již podruhé, tím byla pro nás orientace na této obrovské luxusní lodi bezproblémová. Naše trasa obsahovala návštěvu ostrovů ABC, které patří do souostroví Nizozemských Antil. Poté jsme se vydali na Jamajku, na které jsme poznali i její odvrácenou drsnou tvář v hlavním městě Kingstonu. Poté naše plavba pokračovala na Kajmanské ostrovy. Zde jsme bohužel pro nepřízeň počasí nemohli tendrovat na pevninu. Poslední zastávkou na naši 12-ti denní plavbě byla návštěva Cozumelu. Všechny navštívené ostrovy byli krásné. Dalším pozitivem byl před plavbou zakoupený nápojový all inclusive balíček Easy. Tento balíček obsahuje neomezenou konzumaci všech nealkoholických nápojů, káv, energetických nápojů, čepovaného piva, rozlévaného vína včetně prosecca, míchaných nápojů (Mojito, Cape Cod, Long Island Iced Tea atd.). Balíček rozhodně doporučujeme vzhledem k jednotlivých cenám nápojů na lodi. Plavba se velmi vydařila i s velkou zásluhou Jakuba a Míši, kteří se o nás starali již od setkání na letišti v Praze. Tímto bychom jim chtěli ještě jednou poděkovat za vše, co pro nás před i na plavbě udělali a jak se o nás postarali. A proto se již nyní velmi těšíme na naši další společnou plavbu s J&M Cruise, která bude probíhat v první polovině dubna, kdy se s nimi vydáme objevovat New York a poté i další lodní společnost Royal Caribbean Cruises. Moc děkujeme David a Jana Frankovi

Karibik

Pavlína Sedláčková, 10.02.2019

Dobrý den, zúčastnili jsme se plavby po Karibiku a to od 10.1.2019. I když to nebyla naše první plavba, byli jsme velmi natěšení, na to co nás čeká. Pokyny od CK pana Jakuba Quaisera byly jako vždy perfektní a samozřejmě nám dal i dobré rady na cestu. Počasí nám vyšlo na výbornou a tak plavba byla opět jednou z nejlepších dovolených, prostě super. Za spokojené klienty, Sedláčkovi, Mlejnkovi a Votavovi.

Plavba po Perském a Ománském zálivu

Pavlína Rožnovská, 06.02.2019

Před pár dny jsme se vrátili z již třetí plavby zajištěné společně s letenkami přes CK J&M Cruise. Opět jsme byli nadmíru spokojení se všemi službami. Poprvé jsme se vydali na plavbu bez delegátů a navíc do úplně odlišné lokality i na jiný typ lodi. Všechno bylo ale jako vždycky výborně zajištěno. Loď MSC Lirica je sice podstatně menší i starší, než na co jsme byli "zvyklí", služby byly ale na stejně vysoké úrovni a musíme uznat, že i menší loď má své výhody a posádka na ní má až rodinný přístup k hostům :-) Destinace byla nádherná, pro nás zase něco nového - ať už se jedná o supermoderní Emiráty nebo překrásnou krajinu Ománu. Od CK jsme obdrželi spoustu tipů na výlety, které jsme využili a děkujeme za ně, každý den byl nabitý zážitky. Arabské země nás mile překvapily svým přátelským a velice tolerantním přístupem k turistům ze všech koutů světa. Rozhodně tedy doporučujeme jak lokalitu, tak opět a znovu J&M Cruise a plavební společnost MSC. Budeme se těšit zase příště :-)

< 1 2
1 / 8
4 5 >
Počet nalezených plaveb:0 Více parametrů Vymazat formulář
  • Plavby na rok 2020
  • S českým delegátem z New Yorku do Kanady
  • Plavba Karibikem s českým delegátem
  • Plavba lodí s MSC Divna
  • Plavba lodí s MSC Meraviglia
Tento web používá soubory cookie, díky kterým může poskytovat, chránit a zlepšovat služby. Používáním tohoto webu s těmito podmínkami souhlasíte.